Увага!!! Дистанційне навчання
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/Bez-nazvanyia.jpg)
Увага!!!
З 12 по 16 квітня 2021 року включно 1-11 класи закладів загальної середньої освіти і позашкільні заклади Краснокутської селищної територіальної громади, згідно з рішенням Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Краснокутської селищної ради (протокол №4 від 08.04.2021), переводяться на дистанційне навчання.
Бережімо своє здоров’я та здоров’я близьких!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennia_viber_2021-04-08_11-28-42-e1617954120505-1024x651.jpg)